| Vlastnosti | Hodnota |
| Drevo | Breza |
| Priemer | 6mm |
| Dĺžka | 3,15 ≤ L ≤ 40mm |
| Vlhkosť | ≤ 10,0% |
| Popolnatosť | ≤ 0,70% |
| Výhrevnosť | ≥ 4,6kWh/kg |
Brezové pelety A1 – KTIK
Brezové pelety vyrobené od spoločnosti KTIK spĺňajú vysoké normy A1 kvality. Charakterizuje ich sivá farba, ktorá je špecifická pre toto drevo. Peletky môžu obsahovať kúsky kôry. Tieto pelety poskytujú spoľahlivé a efektívne vykurovanie, pričom zaručujú nízky obsah popolu a vlhkosti. Balené v praktických 15 kg vreciach alebo veľkých BIG-BAGoch po 1 tone, sú ideálne pre rôzne potreby vykurovania.
436,65 €
Pre objednanie zavolajte na +421 948 707 475, napíšte na matus.jacko@palivovepelety.sk, alebo nám pošlite rýchlu správu cez WhatsApp.
V prípade záujmu o kamionový odber nás kontaktujte pre najlacnejšiu ponuku.
| Hmotnosť | 1000 kg |
|---|---|
| Rozmery | 120 × 80 × 180 cm |
| Hmotnosť | Vrece 15kg, Big-Bag 1000kg, Paleta 1050kg |










