| Vlastnosti | Hodnota |
| Rastlina | Repka |
| Priemer | 6mm-8mm |
| Dĺžka | 3,15 ≤ L ≤ 60mm |
| Vlhkosť | ≤ 10,0% |
| Popolnatosť | 6-8% |
| Výhrevnosť | 14,5-15,5 MJ/Kg |
Slamené pelety repkové
Slamené pelety repkové patria medzi alternatívne pelety. Pelety zo slamy v procese výroby odpadá sušenie suroviny, ktoré je nutné pri drevených peletach, pretože to bolo zaistené kvalitným zberom slamy za suchého počasia. Materiál na vstupe do granulačného procesu by mal mať stabilizovanú vlhkosť 10 – 12 %. Suchší materiál vyžaduje starostlivejšie spracovanie, ale výsledkom sú veľmi kvalitné peletky. Balené v BIG-BAG vreciach po 1 tone alebo v 15kg vreciach. Tento tovar štandardne nedržíme skladom a preto možné len kamiónové odbery priamo od výrobcu.
325,95 €
Pre objednanie zavolajte na +421 948 707 475, napíšte na matus.jacko@palivovepelety.sk, alebo nám pošlite rýchlu správu cez WhatsApp.
V prípade záujmu o kamionový odber nás kontaktujte pre najlacnejšiu ponuku.
| Hmotnosť | 1000 kg |
|---|---|
| Rozmery | 120 × 80 × 180 cm |
| Hmotnosť | Vrece 15kg, Big-Bag 1000kg, Paleta 1050kg |










