| Vlastnosti | Hodnota |
| Drevo | Smrek |
| Priemer | 6mm |
| Dĺžka | 3,15 ≤ L ≤ 40mm |
| Vlhkosť | ≤ 10,0% |
| Popolnatosť | ≤ 1,20% |
| Výhrevnosť | ≥ 4,6kWh/kg |
Smrekové pelety A2 – EKOPAL ENERGY
Smrekové pelety A2 od výrobcu EKOPAL ENERGY sú vyrobené na Slovensku a spĺňajú normu pelety enplus A2. Vyznačujú sa svetlou až mierne tmavšou farbou, čo svedčí o ich kvalite a šetrnom spracovaní. Majú minimálny obsah kôry. Tieto pelety poskytujú efektívne a spoľahlivé vykurovanie s nízkym obsahom popolu a vlhkosti. Dostupné sú v praktických 15 kg vreciach, ideálne pre jednoduchú manipuláciu a skladovanie. Bez chemických prísad a lepidla.
381,30 €
Pre objednanie zavolajte na +421 948 707 475, napíšte na matus.jacko@palivovepelety.sk, alebo nám pošlite rýchlu správu cez WhatsApp.
V prípade záujmu o kamionový odber nás kontaktujte pre najlacnejšiu ponuku.
| Hmotnosť | 990 kg |
|---|---|
| Rozmery | 120 × 80 × 180 cm |
| Hmotnosť | Vrece 15kg, Big-Bag 1000kg, Paleta 1050kg |








