| Vlastnosti | Hodnota |
| Drevo | Dub |
| Dĺžka | 320mm |
| Šírka | 90mm |
| Vlhkosť | ≤ 7,0% |
| Popolnatosť | ≤ 1,50% |
| Výhrevnosť | ≥ 4,8/kWh/kg |
Drevené brikety NESTRO s priemerom 90 mm sú vysokokvalitné valcovité brikety vyrábané z pilín a hoblín dubového dreva. Vďaka tomu majú vynikajúcu výhrevnosť 18,5 MJ/kg, čo je viac ako hnedé uhlie.
Drevené brikety NESTRO – výhody:
Ponuka palivo brikety predaj – kamiónový odber na mieru! Možny odber bez dopravy.
369,00 €
Pre objednanie zavolajte na +421 948 707 475, napíšte na matus.jacko@palivovepelety.sk, alebo nám pošlite rýchlu správu cez WhatsApp.
V prípade záujmu o kamionový odber nás kontaktujte pre najlacnejšiu ponuku.
| Vlastnosti | Hodnota |
| Drevo | Dub |
| Dĺžka | 320mm |
| Šírka | 90mm |
| Vlhkosť | ≤ 7,0% |
| Popolnatosť | ≤ 1,50% |
| Výhrevnosť | ≥ 4,8/kWh/kg |
| Hmotnosť | 1000 kg |
|---|---|
| Rozmery | 120 × 80 × 180 cm |
| Hmotnosť | Balenie 10kg, Paleta 960kg |