| Vlastnosti | Hodnota |
| Drevo | Buk |
| Dĺžka | 155mm |
| Šírka | 90mm |
| Vlhkosť | ≤ 8,0% |
| Popolnatosť | ≤ 1,60% |
| Výhrevnosť | ≥ 4,7/kWh/kg |
Bukové drevené brikety RUF sú dokonalou alternatívou k uhliu, koksu a drevu. Sú skladné, ekologické a ideálne na použitie v peciach, krboch a vykurovacích kotloch na tuhé palivá.
Drevené brikety – výhody:
Drevené brikety sú ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá efektívne a ekologické riešenie vykurovania. Ich vysoká hustota a skladnosť šetria priestor a zabezpečujú dlhú dobu horenia bez zbytočného znečisťovania prostredia.
252,15 €
Pre objednanie zavolajte na +421 948 707 475, napíšte na matus.jacko@palivovepelety.sk, alebo nám pošlite rýchlu správu cez WhatsApp.
V prípade záujmu o kamionový odber nás kontaktujte pre najlacnejšiu ponuku.
| Vlastnosti | Hodnota |
| Drevo | Buk |
| Dĺžka | 155mm |
| Šírka | 90mm |
| Vlhkosť | ≤ 8,0% |
| Popolnatosť | ≤ 1,60% |
| Výhrevnosť | ≥ 4,7/kWh/kg |
| Hmotnosť | 1000 kg |
|---|---|
| Rozmery | 120 × 80 × 180 cm |
| Hmotnosť | Balenie 10kg, Paleta 960kg |