| Vlastnosti | Hodnota |
| Drevo | Smrek |
| Priemer | 6mm |
| Dĺžka | 3,15 ≤ L ≤ 40mm |
| Vlhkosť | ≤ 7,0% |
| Popolnatosť | ≤ 0,50% |
| Výhrevnosť | ≥ 4,9kWh/kg |
Smrekové Pelety EN PLUS A1 svetlé – Rettenmeier
Svetlé smrekové pelety EN PLUS A1 od výrobcu Rettenmeier sú vyrobené na Slovensku a spĺňajú najvyššie normy kvality EN PLUS A1 a navyše majú certifikát HD+ , ktorý zabezpečuje jednotnú dĺžku peliet. Neobsahujú kúsky kôry. Tieto pelety sú ideálne pre ekologické vykurovanie, vďaka ich vysokému energetickému obsahu. Nízky obsah popolu a vlhkosti zabezpečuje čisté a efektívne spaľovanie. Pelety sú dostupné v praktických 15 kg vreciach alebo vo voľnom násype, čo umožňuje flexibilitu pri skladovaní a manipulácii.
448,95 €
Pre objednanie zavolajte na +421 948 707 475, napíšte na matus.jacko@palivovepelety.sk, alebo nám pošlite rýchlu správu cez WhatsApp.
V prípade záujmu o kamionový odber nás kontaktujte pre najlacnejšiu ponuku.
| Hmotnosť | 1000 kg |
|---|---|
| Rozmery | 120 × 80 × 180 cm |
| Hmotnosť | Vrece 15kg, Big-Bag 1000kg, Paleta 1050kg |










