| Vlastnosti | Hodnota |
| Drevo | Borovica |
| Priemer | 6mm |
| Dĺžka | 3,15 ≤ L ≤ 40mm |
| Vlhkosť | ≤ 10,0% |
| Popolnatosť | ≤ 0,70% |
| Výhrevnosť | ≥ 4,6/kWh/kg |
Drevené pelety EN PLUS A1 svetlé z borovice od spoločnosti VERBA predstavujú vysoko kvalitné a ekologické palivo určené pre moderné peletové kachle a kotly. Vyrobené z čistých borovicových pilín, tieto pelety ponúkajú vynikajúce spaľovacie vlastnosti, vysokú energetickú hodnotu a minimálny obsah popola. Vďaka prísnej kontrole kvality spĺňajú normu pelety EN plus A1, čo zaručuje konzistentný výkon a spokojnosť zákazníka. S nízkym obsahom prachu a pevnou štruktúrou, drevené pelety A1 Premium biele z borovice sú ideálnym riešením pre ekologické a efektívne vykurovanie domácností a priemyselných objektov. Vlastnosti – drevené pelety a1 6 mm 15 kg.
436,65 €
Pre objednanie zavolajte na +421 948 707 475, napíšte na matus.jacko@palivovepelety.sk, alebo nám pošlite rýchlu správu cez WhatsApp.
V prípade záujmu o kamionový odber nás kontaktujte pre najlacnejšiu ponuku.
| Vlastnosti | Hodnota |
| Drevo | Borovica |
| Priemer | 6mm |
| Dĺžka | 3,15 ≤ L ≤ 40mm |
| Vlhkosť | ≤ 10,0% |
| Popolnatosť | ≤ 0,70% |
| Výhrevnosť | ≥ 4,6/kWh/kg |
| Hmotnosť | 1000 kg |
|---|---|
| Rozmery | 120 × 80 × 180 cm |
| Hmotnosť | Vrece 15kg, Big-Bag 1000kg, Paleta 1050kg |