| Vlastnosti | Hodnota |
| Materiál | Borovica |
| Priemer | 6mm |
| Dĺžka | 3,15 ≤ L ≤ 40mm |
| Vlhkosť | ≤ 10,0% |
| Popolnatosť | ≤ 0,70% |
| Výhrevnosť | ≥ 4,6kWh/kg |
Borovicové pelety EN PLUS A1 svetlé- Rezult
Drevené pelety EN PLUS A1 svetlé z borovice od spoločnosti Rezult sú dobré kvalitné a ekologické palivo určené pre peletové kachle a kotly. Vyrobené z borovice, tieto pelety majú ideálne spaľovacie vlastnosti, vysokú výhrevnosť a malý obsah popola. Vďaka prísnej kontrole kvality spĺňajú normu ENplus A1, čo zaručuje vysoký výkon a efektívne spaľovanie.
418,20 €
Pre objednanie zavolajte na +421 948 707 475, napíšte na matus.jacko@palivovepelety.sk, alebo nám pošlite rýchlu správu cez WhatsApp.
V prípade záujmu o kamionový odber nás kontaktujte pre najlacnejšiu ponuku.
| Hmotnosť | 1000 kg |
|---|---|
| Rozmery | 120 × 80 × 180 cm |
| Hmotnosť | Vrece 15kg, Big-Bag 1000kg, Paleta 1050kg |










